Stowarzyszenie Szczęśliwy Dom - Aktualności

Wydarzenia kulturalno – naukowe

2008 r.

Współorganizowanie i realizowanie Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Obraz współczesnej rodziny. Droga do lepszej przyszłości. Diagnoza, profilaktyka, pomoc i wsparcie", we współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim oraz Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie.


2009 r.

Współorganizowanie i przeprowadzenie Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „RODZINA–SZKOŁA- PODWÓRKO – nowoczesne formy współpracy międzyinstytucjonalnej na rzecz przeciwdziałania przemocy wśród przemocy dzieci i młodzieży”, we współpracy z Centrum Służby Rodzinie w Łodzi.

Zorganizowanie konferencji „Rodzina Ulmów w trosce o życie” z okazji obchodów V Światowego Dnia Świętości Życia. W ramach konferencji wykład „ Józef i Wiktoria Ulmowie – Samarytanie z Markowej” wygłosił m.in. dr Mateusz Szpytma, pracownik IPN w Krakowie. Odbyła się również prezentacji wystaw: „Jan Paweł II w sprawie najmniejszych” oraz „Sprawiedliwi wśród narodów świata”.


2011 r.

Współorganizowanie i realizowanie trzech cyklów konferencji „System wsparcia dziecka i rodziny”, we współpracy z Centrum Służby Rodzinie w Łodzi, ROPS w Rzeszowie, Stowarzyszeniem na Rzecz Zdrowia Psychicznego Dziecka i Rodziny, Stowarzyszeniem Siemacha w Krakowie.


powrót

Copyright by szczesliwydom.eu Wszystkie prawa zastrzeżone.